Установка для експериментального дослідження зносу ковзного контакту «контактний провід – накладка»
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2017/137706Ключові слова:
електричний ковзний контакт, стенд, випробування, контактна пара, струмознімання, контактний провід, інтенсивність зносу, контактна вставка пантографаАнотація
У статті описана установка для експериментального дослідження роботи електричного ковзного контакту «контактний провід - накладка» в динаміці, що дозволяє визначити знос контактного проводу та контактних накладок при різних: струмі, зусиллях натискання, швидкостях. Забезпечуючи при цьому контроль теплового стану зони контакту.
Посилання
Сидоров, О. А. Исследование и прогнозирование износа контактных пар систем токосъёма с жестким токопроводом: Монография [Текст] / О. А. Сидоров, С. А. Ступаков. –М.: ФГБОУ «Учебно-методический центр по образованию на железнодорожном транспорте». 2012. – 174 с.
Паранин, А. В. Экспериментальное исследование работы электрического контакта «контактный провод – токосъемная пластина» в статическом положении / А. В. Паранин, Н. А. Акиньшин, А. Б. Батрашов / Транспорт Урала. – Екатеринбург, 2013. Вип. 4(39) – С. 93-96.
ГОСТ 2584 Провода контактные из меди и ее сплавов. Технические условия.
ГОСТ 32680 Токосъемные элементы контактные токоприемников электроподвижного состава. Общие технические условия.
Чичинадзе, А. В. Методика проведения испытаний материалов на трение и износ с прохождением электрического тока через скользящий контакт / А. В. Чичинадзе, А. М. Маханько // Расчет и моделирование режима работы тормозных и фрикционных устройств. — М.: Наука, 1974. — C. 79—85.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).