DOI: https://doi.org/10.15802/ecsrt2018/172652

Якість електричної енергії на шинах власних потреб тягових підстанцій електрифікованих залізниць

V. Sychenko, E. Kosarev, V. Kuznetsov, S. Malysh, A. Kordin, A. Danilov, O. Polyah, O. Kurochka

Анотація


Метою функціонування власних потреб тягової підстанції є забезпечення безперебійної та надійної роботи силового обладнання та кіл релейного захисту та автоматики тягової підстанції. Одним з важливих факторів забезпечення надійної роботи устаткування власних потреб є дотримання необхідних показників якості електричної енергії для забезпечення надійної роботи та ефективного використання електроустаткування. Основною метою цієї роботи було дослідження показників якості електричної енергії на шинах власних потреб тягових підстанцій постійного та змінного струмів. В результаті проведених досліджень встановлено, що показники якості електроенергії на шинах власних потреб, в основному, дотримуються, але доцільно приймати заходи для вирівнювання рівнів напруги та споживаних струмів по фазах живлення.


Ключові слова


якість електроенергії, тягова підстанція, власні потреби, статистичні характеристики

Повний текст:

PDF

Посилання


Собственные нужды подстанций. Электросети / [Електронний ресурс]: http://pue8.ru/elektrotekhnik/903-sobstvennye-nuzhdy-podstantsij.html.

Прохорский, А. А. Тяговые и трансформаторные подстанции / А. А. Прохорский – М.: Транспорт, 1983. – 488 с.

Гаврилюк, В. І. Огляд проблемних питань якості електроенергії на електрифікованих залізницях. Електромагнітна сумісність та безпека на залізничному транспорті, вип. № 14 – 2017, - С. 11-20.

Сиченко, В. Г. Аналіз режимів напруги на приєднаннях тягових підстанцій змінного струму / В. Г. Сиченко, Д. О. Босий. – Вісник Дніпропетровського національного технічного університету залізничного транспорту ім. ак. В. Лазаряна, Вип. 29 – 2009, – С. 82-86.
ISSN: 2223–5620 (Print)

ISSN: 2411–1554 (Online)