Дослідження напруги відпускання аварійних реле
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2013/51005Ключові слова:
реле, напруга відпускання, інтервал, допускАнотація
Наведені методика та результати експериментального дослідження напруги відпускання аварійних реле залізничної автоматики. Автором було досліджено понад двадцять типів аварійних реле, які використовуються на залізницях України.
Виходячи з представлених даних, зроблено висновок, що у подальшому можливо проводити обробку результатів дослідження часу відпускання якорю реле базуючись на середніх значеннях напруги відпускання по кожному типу реле.
Посилання
Сиченко, В.Г. Електроживлення систем залізничної автоматики: монографія [Текст] / В. Г. Сиченко, В. І. Гаврилюк – Дн-вськ: Вид-во Маковецький, 2009. – 372 с.
Костроминов, А.М. Защита устройств железнодорожной автоматики и телемеханики от помех [Текст] /А.М. Костроминов – М.: Транспорт, 1997. – 192 с.
Сороко, В. И. Аппаратура железнодорожной автоматики и телемеханики: Справочник [Текст] / В. И. Сороко, Б. А. Разумовский. – М.: Транспорт, 1981. – 399 с.
Шенк, Х. Теория инженерного эксперимента [Текст] /Х. Шенк. – М.: Мир, 1972. – 384 с.
Вентцель, Е. С. Теория вероятностей [Текст] /Е.С. Вентцель. – М.: Наука, 1969. – 576 с.
Справочник по теории вероятностей и математической статистики [Текст] / В. С. Королюк, Н. И. Портенко, А. В. Скороход, А. Ф. Турбин. – М.: Наука, 1985.– 640 с.
Гмурман, В. Е. Руководство к решению задач по теории вероятностей и математической статистике [Текст] / В. Е.Гмурман – М.: Высшая школа, 1975. – 146 с.
Статистика: підручник [Текст] /за ред. А. В. Головача, А. М. Єриної, О. В. Козирєва. – К.: Вища школа, 1993. – 623 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).