Контролепридатні двоканальні схеми цифрових компараторів
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2013/51034Ключові слова:
контролепридатність, двоканальні цифрові компаратори, друковані вузлиАнотація
Розроблені контролепридатні двоканальні логічні схеми цифрових компараторів, призначені для реалізації у вигляді друкованих вузлів.
Посилання
Лихтциндер, Б. Я. Внутрисхемное диагностирование узлов радиоэлектронной аппаратуры [Текст] / Б. Я. Лихтциндер.–К.: Техника, 1988 – 168 с.
Горяшко, А. П. Синтез диагностируемых схем вычислительных устройств [Текст] / А. П. Горяшко –М.: Наука, 1987 – 288 с.
Мурога, С. Системное проектирование сверхбольших интегральных схем [Текст] / С. Мурога – М.: Мир, 1985 – 294 с.
Апериодические автоматы [Текст]/ Под ред. В. И. Варшавского.–М.: Наука, 1976 – 423 с.
Тимошкин, А. И. О реализации некоторых функций двухканальной логики 2-проверяемыми древовидными схема-ми [Текст] / А. И. Тимошкин // Радиопромышленность – 1994 – № 4 – С. 52 –58.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).