Проблеми транспортної інфраструктури великих міст
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2013/51036Ключові слова:
транспортна інфраструктура, транспортні послуги, внутрішньо міські перевезенняАнотація
Транспортна інфраструктура є одним із важливих чинників ефективного економічного розвитку будь-якої країни. Тому вирішення проблеми транспортної інфраструктури міст є актуальним завданням.
У статті досліджено проблеми транспортної інфраструктури країни, оцінено рівень її стану внаслідок сформованої системи управління транспортним комплексом. Визначено напрямки розвитку транспортної інфраструктури в процесі здійснення національних економічних перетворень в країні.
Метою даної статті є вивчення функціонування різних видів транспорту в найбільших транспортних вузлах, таких міст як Дніпропетровськ, Донецьк, Львів, Харків, Одеса, оцінка їх стану і виявлення проблем в умовах неефективного управління міськими видами транспорту.
Посилання
Статистический сборник «Транспорт и связь Украины» [Текст]/ за ред. Н. С. Власенка. – К.: Государственный комитет статистики Украины, 2012. – 559 с.
Ткаченко, А.М. Логістика і територіальний розвиток [Текст]/ А. М. Ткаченко// Управління сучасним містом. – 2003 – № 1.3 (9). – С.9 – 17.
Стратегічний план розвитку міста Дніпропетровська до 2020 року [Текст]. – Дніпропетровськ, 2011 р. – 63 с.
Володькин, П. П. Основные критерии и закономерности развития систем городского пассажирского транспорта в городах Дальневосточного округа [Текст]/ П. П. Володькин, Г. Г. Денисов, Н. Н. Мартыненко // Транспорт: наука, техника, управление. – № 5. – 2011. – С. 33–38.
ДБН В. 2.3-5-2001. Государственные строительные нормы Украины. Сооружения транcпорта [Электронный ресурс] – Режим доступа: http://profidom.com.ua/v-2/v-2-3/1586-dbn-v-2-3-5-2001-sooruzhenija-transporta-ulicy-i-dorogi-naselennyh-punktov
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).