Контроль стану поверхні кочення коліс рухомого складу залізниць акустичним методом
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2013/51289Ключові слова:
колісні пари, діагностування за звуком, дефекти поверхні кочення, пошкодження колісних пар, автоматизовані системи визначення дефектівАнотація
Наведено методи виявлення дефектів та відхилень від норми поверхні кочення колеса, які застосовуються в теперішній час, також їх переваги та недоліки. Запропоновано власний метод виявлення пошкоджень поверхні кочення колеса на основі діагностування за звуком.
Посилання
Краушав, Ф. Колеса во взаимодействии с рельсами [Текст]/ Ф. Краушав // Железные дороги мира. – 1998. – № 11. – С. 66−69.
Луке, M. Стенд для исследования системы колесо-рельс [Электронный ресурс] / M. Луке // Железные дороги ми-ра. – 2005. – № 4. – С. 41−46. – Режим доступа: http://www.zdmira.com/arhiv/2005/zdm-2005-no-04#TOC--5. − Загл. с экрана.
Кассиди, Ф. Перспективные материалы для изготовления колес [Текст]/ Ф. Кассиди // Железные дороги мира. – 2002. – № 5. – С. 40−41.
Хаушилд, Г. Автоматическая диагностика колесных пар с помощью системы ARGUS [Текст] / Ф. Кассиди // Железные дороги мира. – 2001. – № 12. – С. 36−42.
Диагностика технического состояния вагонов. Железнодорожные вагоны. Введение в дисциплину [Электронный ресурс]. – Режим доступа: http://www.vagoni-jd.ru/razdel_12.6%20diagnostika.php. − Загл. с экрана.
Венедиктов, А. З. Бесконтактный контроль параметров колесных пар [Текст]/ А. З. Венедиктов // Железные дороги мира. – 2004. – № 10. – С. 61−65.
Інструкція з технічного обслуговування вагонів в експлуатації. – ЦВ/0043. [Текст] – К., 2008, 221 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).