МЕТОДИКА АВТОМАТИЗОВАНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ КОНТАКТНОЇ СИСТЕМИ РЕЛЕ
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2011/16786Ключові слова:
тягове зусилля, механічний резонансу, реле, чистота контактних поверхоньАнотація
Пропонується метод визначення величини тягового зусилля, яке виводить систему із стану рівноваги, заснований на використанні властивості механічного резонансу рухомої системи реле, який дозволяє автоматичними засобами визначити момент реакції якоря і відповідні йому струм і силу тертя. Пропонується метод визначення чистоти контактних поверхонь від вуглецевих забруднень у числовий формі із використанням явища β-фрітінгуПосилання
Витенберг, М. В. Расчет электромагнитных реле [Текст] / М. В. Витенберг. – М.: Энергия, 1975. – 416 с.
Разгонов, А. П. К оценке сил трения в моменты трогания и остановки якоря реле[Текст] / А. П. Разгонов, А. В. Андреевских, Б. М. Бондаренко, Д. А. Безрукавый // Вісник Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В/ Лазаряна.[Текст] – 2007. – №14. Дніпропетровськ: ДНУЗТ – С. 12-15.
Разгонов, А. П. Деклараційний патент на корисну модель [Текст] / А. П. Разгонов, А. В. Андреевских, Б. М. Бондаренко, Д. А. Безрукавый // № 11179 від 15.12.2005 року. Бюл.№12 «Спосіб діагностики роботи контактних груп багатоконтактного реле».
Руководство по эксплуатации [Текст] (3ПБ.418.002 РЭ).
Dengel, D.: Wichtige Gesichtspunkte fur die Hartemessung nach Vickers und nach Knoop im Bereich der Kleinlast - und Mikroharte, Z.f. Werkstofftechnik 4 (1973), pp. 292-298.
Keefer, H. J., Gumley К. Н. Relay Contact Behaviour under Non Eroding Circuit Conditions [Text] / H. J. Keefer, К. Н. Gumley // N. Y., BSTJ/ – 1958. – № 3 – pp. 777—814.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).