МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ КАБЕЛЬНОЇ ЛІНІЇ ЖИВИЛЬНОГО КІНЦЯ РЕЙКОВОГО КОЛА ТОНАЛЬНОЇ ЧАСТОТИ
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2011/16797Ключові слова:
кабельна лінія, рейкове коло, параметри, тональна частотаАнотація
Запропонований метод визначення параметрів кабельної лінії живильного кінця тонального рейкового кола, що збільшує кількість визначених первинних даних лінії та дозволяє організувати їх автоматичні виміриПосилання
Кулик, П. Д. Тональные рельсовые цепи в системах ЖАТ [Текст] / П. Д. Кулик, Н. С. Иванкин, А. А. Удовиков. – К.: Издательский дом «Мануфактура», 2004. – 288с.
Пристрої сигналізації, централізації та блокування. Технологія обслуговування. ЦШ-0042 [Текст]: Затв.: Наказ Державної адміністрації зал. транспорту України 26.04.2006. № 347-ЦЗ / Головне управління автоматики, телемеханіки та зв’язку. – К., 2006. – 461с.
Дмитриев, В. С. Новые системы автоблокировки [Текст] / В. С. Дмитриев,
В. А. Минин. – М.: Транспорт, 1981 – 247с.
Бессонов, Л. А. Теоретические основы электротехники [Текст] / Л. А. Бессонов. – М.: Высш. шк., 1996. – 638с.
Автоблокування з центральним розміщенням апаратури на дільниці Дніпродзержинськ – Пасажирський – Сухачівка Придніпровської залізниці [Текст] / Дніпрозалізничпроект. – Д., 2007. – 22с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).