ТЕХНОГЕННА НЕБЕЗПЕКА ТЕРИТОРІЙ ТА АКВАТОРІЙ УКРАЇНИ: МОЖЛИВІСТЬ ВИНИКНЕННЯ МАСШТАБНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ КАТАСТРОФИ
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2011/16798Ключові слова:
тверде ракетне пальне, вибух, пожежа, техногенна небезпека, терористичний акт, продукти згорянняАнотація
Розглянута можливість возгаряння (вибуху) твердого ракетного топлива МБР РС-22 та можливі негативні наслідки для населення України. Підкреслена необхідність усвідомити значимість і важливість даної проблеми та прийняти всі необхідні заходи для виконання Державної “Програми утилізації ТРП МБР РС-22”Посилання
70 лет ПО «Павлоградский химический завод» [Текст]. – Павлоград, 1999.
Аксенева, С. О. Время работает против нас [Текст] / С. О. Аксенева. // Химик. – 2009. – № 7. – С.1-2.
История предприятия [Електр. ресурс]. Режим доступу: http://www.intalev.ua/index.php?id=4559.
Методика расчета параметров взрыва [текст] / Госкомгидромет. – Л.: Госкомгидромет, 1988. –24 с.
Прес-реліз щодо наслідків, що можуть виникнути у разі зупинки або недостатнього фінансування робіт за «Програмою утилізації ТРП від МБР РС-22» [Електр. ресурс]. Режим доступу: http://allmedia.dp.ua/49-pres-reliz-shhodo-naslidkiv-shho-mozhut-viniknuti.html.
##submission.downloads##
Опубліковано
2011-09-26
Як цитувати
СЕРДЮК, С. М. (2011). ТЕХНОГЕННА НЕБЕЗПЕКА ТЕРИТОРІЙ ТА АКВАТОРІЙ УКРАЇНИ: МОЖЛИВІСТЬ ВИНИКНЕННЯ МАСШТАБНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ КАТАСТРОФИ. Електромагнітна сумісність та безпека на залізничному транспорті, (2). https://doi.org/10.15802/ecsrt2011/16798
Номер
Розділ
БЕЗПЕКА НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).