МЕТОД ІМОВІРНІСНОГО АНАЛІЗУ ВИПАДКОВИХ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ПРОЦЕСІВ
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2011/35171Ключові слова:
Метод імовірнісного аналізу, перехідні струми, нелінійні кола.Анотація
Запропоновано метод імовірнісного аналізу випадкових електромагнітних процесів в електричних колах нелінійних динамічних електротехнічних систем. Завдяки методу, викладено розрахунки перехідних струмів в силових нелінійних колах першого українського електровоза ДЕ 1.
Посилання
Пугачёв, В. С. Теория случайных функций и её применение к задачам автоматического управления [Текст] / В. С. Пугачев. М: Физматгиз, – 1960. – 883 с.
Лившиц, Н. А. Вероятностный анализ систем автоматического управления [Текст] / Н. А. Лившиц, В. Н. Пугачёв – М: Советское радио, 1963. - Т.1 –482 с.; Т.2 – 895 с.
Казаков, И. Е. Статистическая динамика нелинейных автоматических систем [Текст] / И. Е. Казаков, Б. Г. Доступов. – М: Гос. изд. физ.-мат. лит-ры, – 1962. – 331 с.
Вентцель, Е. С. Теория вероятностей [Текст] / Е. С. Вентцель. – М: Наука, – 1969. – 576 с.
Тихонов, В. В. Нелинейные преобразования случайных процессов [Текст] / В. В. Тихонов. – М.: Радио и связь, 1986. – 296 с.
Свешников, А. А. Прикладные методы теории случайных функций [Текст] / А. А. Свешников. – М.: Наука, 1968. – 463 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).