ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ АВАРІЙНИХ РЕЛЕ ЗАЛІЗНИЧНОЇ АВТОМАТИКИ
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2012/40722Ключові слова:
реле, напруга спрацьовування, інтервал, допускАнотація
Одним з факторів, що визначають безпеку руху на залізницях України є стійка робота залізничної автоматики в умовах нестабільності напруги живлення. Аварійна схема живлення автоматики збирається під дією аварійних реле, які характеризуються різним часом спрацьовування і відключення при різній напрузі на котушці. Автором проведені експериментальні дослідження, метою яких є визначення мінімальної напруги спрацьовування аварійних реле. Представлені методи обробки отриманих експериментальних даних і доведено доцільність використання в подальших дослідженнях середнього значення параметру.
Посилання
Сиченко, В.Г. Електроживлення систем залізничної автоматики: монографія. [Текст]/ В.Г. Сиченко, В.І. Гаврилюк. - Дн-вськ: Вид-во Маковецький, 2009. – 372 с.
Костроминов, А.М. Защита устройств железнодорожной автоматики и телемеханики от помех [Текст] /А.М. Костроминов. – М.: Транспорт, 1997. – 192 с.
Вентцель, Е.С. Теория вероятностей [Текст] / Е.С. Вентцель. – М.: Наука, 1969. – 576 с.
Красовский Г.И. Планирование эксперимента [Текст]/ Г.И. Красовский, Г.Ф. Филаретов. – Мн.: Изд-во БГУ, 1982. – 302 с.
Королюк, В.С., Справочник по теории вероятностей и математической статистики [Текст] / В.С. Королюк , Н.И. Портенко , А.В. Скороход , Турбин А.Ф. – М.: Наука, 1985. – 640 с.
Халафян, А.А. STATISTICA 6. Статистический анализ данных [Текст]/А. А. Халафян. – М.: Бином-Пресс, 2007. – 512 с.
Вуколов Э.А. Основы статистического анализа. Практикум по статистическим методам и исследований операций с использованием пакетов STATISTICA и ЕХСЕL [Текст] /Э.А. Вуколов. – М.: Фо-рум, 2008. – 464 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).