КОНТРОЛЕПРИДАТНА СХЕМА ДВІЙКОВОГО МНОЖНИКА ДЛЯ БАНКУ ДАНИХ САПР СБИС
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2011/16799Ключові слова:
контролепридатна схема, матричний двійковий множник, логічний елементАнотація
Розглядається проблема створення банку даних найбільш характерних для цифрових систем контролепридатних цифрових елементів, вузлів і блоків. Для цього банку пропонується оригінальна контролепридатна функціонально-логічна схема однотактного матричного двійкового помножувача, що вимагає для своєї реалізації невеликого об'єму апаратних засобівПосилання
Интеллектуальные системы автоматизированного проектирования больших и сверхбольших интегральных микросхем [Текст] / под ред. В. А. Мищенко. – М.: Радио и связь, 1988. – 365 с.
Корнеев, В. В. Современные микропроцессоры [Текст] / В. В. Корнеев, А. В. Киселев. – СПб.: БХВ – Петербург, 2003. – 277 с.
Тимошкин, А. И. Контролепригодная схема матричного двоичного умножителя [Текст] / А. И. Тимошкин // Электроника: НТБ. – 2004. –№4. –С. 56-57.
Тимошкин, А. И. Контролепригодные схемы двоичных сумматоров для банка САПР СБИС. [Текст] / А. И. Тимошкин // Научная мысль Кавказа. Предложение. – 2004. – №4. –С. 124-129.
Яблонский, С. В. Введение в дискретную математику [Текст] / С. В. Яблонский. – М.: Наука, 1986. – 452 с.
Мурога, С. Системное проектирование сверхбольших интегральных схем [Текст] / С. Мурога. – М.: Мир, 1985. – 326 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).