Автоматизований комплекс діагностування реле залізничної автоматики
DOI:
https://doi.org/10.15802/ecsrt2012/50561Ключові слова:
електромагнітне реле, діагностування реле, підвищення безпеки руху залізничного транспортуАнотація
Запропоновано вимірювальний діагностичний комплекс для автоматизованого діагностування електромагнітних реле залізничної автоматики першого класу надійності. Наведено способи визначення їх механічних параметрів, що дозволяє виключити людський фактор із контролю, підвищити надійність приладів залізничної автоматики й безпеку руху залізничного транспорту.
Посилання
Сороко, В. И. Реле железнодорожной автоматики и телемеханики / В. И. Сороко. – М. : НПФ «ПЛАНЕТА», 2002 – 696 с.
16. Типовые нормы времени на проверку и ремонт аппаратуры СЦБ в РТУ Главное управление сигнализации, связи и вычислительной техники : [Нормативное производственно-практическое издание] / Ред М. И. Ройтман – М. : Союзбланкоиздат. 1990. – 56 с.
ШЦ-10/01 Аналіз експлуатаційної роботи господарства сигналізації та зв’язку Придніпровської залізниці за 12 місяців 2010 року. Відокремлений структурний підрозділ “Служба сигналізації і зв'язку”, від 10.01.2011.
Vasavi Electronics. Automatic test equipment for Relay : [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.vasavi.com.
Manufacture research Design. Relay Pro - Automated Relay Tester : [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.mrd.com.au.
Росжелдор проект. Автоматизированные стенды : [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://gtss.rzdp.ru/.
Разгонов А. П. Моделювання оптичних вимірів електромагнітного реле / А. П. Разгонов, В. В. Лагута, Б. М. Бондаренко // Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті. – 2011. – № 5. – С. 68 – 73.
Витенберг М. И. Расчет электромагнитных реле / М. И. Витенберг – М. : Энергия, 1975. – 416 с.
Пик Р. Расчет коммутационных реле / Р. Пик, Г. Уэйгар [пер. с англ. В. А. Погорельского] – М. : Госэнергоиздат, 1961. – 576 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).